Gizlilik Politikası

 

Bu sayfada Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları, Ödeme ve Teslimat konularında bilgiler verilmiştir. Tüm bu konular tek sayfa olarak Gizlilik Politikası adı altında toplanmıştır. Web Sitemize girdiğinizde ve sipariş veridiğinizde bu konuları okuyup anlayıp kabul ettiğinizi bildirmiş olacaksınız.

Bu gizlilik ilkeleri Şipşak32.com | Isparta Sanal Market tarafından veya adına işletilen “sipsak32.com” internet sitesinde, kullanıcıya ait kişisel bilgilerin nasıl toplandığına, kullanılacağına ve korunacağına dair esasları içermektedir. Kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması ve gizliliği Şipşak32.com | Isparta Sanal Market için önemli ve hassas bir konu olup bu çerçevede web sitelerimizin kullanılması sebebiyle sahip olduğumuz kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemler alınmakta ve toplanan verileriniz hukuki ilkeler çerçevesinde kullanılmaktadır.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market internet sitesini kullanmanız ile birlikte Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’in ve Şipşak32.com | Isparta Sanal Market Grubu dahilinde tüm dünyada faaliyet gösteren web sitelerinin, kişisel bilgilerinizi toplamasına ve kullanmasına izin vermiş olursunuz. Kullanmış olduğunuz sitede kişisel bilgilerinizin kaydı talep edilmese dahi sitelerdeki hizmetlerden yararlanmanız ve siteleri kullanmanız halinde sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileriniz elde edilebilir. Bu bilgiler form doldurmanız, çekilişlere katılmanız, üyelik kaydı oluşturmanız gibi sebeplerle tarafınızca verilen ad, soy ad, yaş, doğum tarihi, cinsiyet, adres, e-posta adresi, ev ve iş adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgileriniz olabileceği gibi Şipşak32.com | Isparta Sanal Market tarafından kullanılan bir takım yöntemlerle (çerezler, IT sistemleri ve yazılımlar gibi) otomatik olarak elde ettiğimiz IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz, görüntülediğiniz internet sayfaları ve diğer internet siteleri gibi bilgiler de olabilir. Bu kişisel bilgilerinizin Şipşak32.com | Isparta Sanal Market tarafından toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmemeniz halinde, Şipşak32.com | Isparta Sanal Market internet sitesini kullanmamanız gerekmektedir.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market, elde ettiği kişisel verileri ve internet sitesine girildiğinde otomatik olarak kaydedilen genel kişisel olmayan bilgileri, tüm hakları Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’e ait olmak üzere istatistiksel bilgilere dönüştürebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak tarafınız ile iletişim kurulması, web sitesinin geliştirilmesi, ürün ve hizmetlere ilişkin isteklerinizin tespit edilmesi, reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunulması, sitede yer alan bültenin gönderilmesi amaçları doğrultusunda kullanacak, onayınız veya yasal bir zorunluluk olmadıkça 3.kişilerle paylaşmayacaktır. Kullanıcıların sitelerde form doldurmak suretiyle verdiği bilgiler de üçüncü kişilere verilmeyecek veya yayınlanmayacak olmakla beraber sadece Şipşak32.com | Isparta Sanal Market tarafından düzenlenen promosyon veya ödül kampanyalarını kazanan kullanıcıların isimleri sitede yayınlanacaktır.

Kişisel bilgilerinizin yetkisiz kişi ve kurumlarca erişimini ve kullanılmasını engellemek ve gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yöntemlerini kullanırız. Bunlar, Firewall, IPS/IDS, çeşitli kimlik doğrulama metodları, güvenli bağlantıları içeren teknolojik yöntem ve cihazlardan oluşmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi, sizin adınıza işleyebilmeleri için Türkiye dışındaki sunuculara veya başka ülkelerdeki yetkili Şipşak32.com | Isparta Sanal Market personeline ve güvenilir üçüncü şahıslara aktarabiliriz. Şipşak32.com | Isparta Sanal Market sitelerini kullanmakla bunu yapmamıza izin vermiş olursunuz.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market, web sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik ilkeleri hakkında bilgi almanızı öneririz.

Kişisel bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve korunması ile ilgili her türlü konuda İletişim Formu üzerinden veya info@sipsak32.com e-posta adresinden,+905411023232 nolu telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market, işbu Gizlilik Bildiriminde yer alan ilke ve koşullarda dilediği zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım Koşulları

Bu sitenin içeriği (yazı, resim, video klibi, şekil, ticari marka, logo, görsel – işitsel) üzerindeki her türlü telif hakları ve fikri ve sınai mülkiyet hakları Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’e (sipsak32.com) (Bundan sonra “Şipşak32.com | Isparta Sanal Market” olarak anılacaktır.) ve Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’in kullanımına onay verenlere aittir ve hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır. Sahiplerinin önceden onayını almadan bu içeriklerin kısmen veya tamamen çoğaltılması, kamuya iletilmesi ve sağlanması, kiralanması ve ödünç verilmesi, halka açık uygulanması ve açıklanması yasaktır.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’in, kullanıcıların siteye erişimi, bağlantı kurması, siteden materyal ve yazılım indirmesi sonucu göreceği her türlü zarar, hata ve problemden hiçbir şekilde sorumluluğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla, Şipşak32.com | Isparta Sanal Market ve sitede yer alan şirketler, kullanıcıların site aracılığıyla kurduğu ilişkilerden veya sitede yayımlanan bir malzemenin veya sitede bulunan bir yazılımın kullanılmasından dolayı maruz kalacağı hiçbir zarar, kayıp veya her türlü halel sebebiyle hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.

Gizlilik Politikasında belirtilen hükümlere tabii olmak şartıyla Şipşak32.com | Isparta Sanal Market, kullanıcıların sitenin herhangi bir kısmına girdiği yorumları ve tariflerini gizli bilgi olarak değerlendirmeyecek olup herhangi bir sınırlama olmadan ve ücretsiz olarak tarifleri bu şekilde yayınlayabilir, dağıtımını yapabilir, kullanabilir veya değiştirebilir, uyarlayabilir ve geliştirebilir.

Kullanıcı önerdiği tarifleri yasal yollardan edindiğini, bağlayıcı yönetmeliklere aykırı olmadığını veya fikri mülkiyet haklarını, ticari markaları, alameti farikaları veya üçüncü kişilerin diğer haklarını ihlal etmediğini taahhüt etmektedir. Önerilen tariflerin sınai mülkiyet haklarını, fikri mülkiyet haklarını veya diğer bağlayıcı ve geçerli hükümleri ve üçüncü kişi haklarını ihlal ettiği iddiasıyla yapılan talepler karşısında tek sorumlu kullanıcı olacaktır.

Bu sitede yer alan bütün bilgi, tarif ve öneriler genel nitelikte olup bunların uygulanması ile ortaya çıkacak sonuçtan Şipşak32.com | Isparta Sanal Market sorumlu olmayacaktır.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market sitelerinden verilen her bilgi, tarif ve tavsiyenin yayınlanması halinde link verilmesi ve bunun için Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’in onayının alınması gerekmektedir.

Şipşak32.com | Isparta Sanal Market sitesinden verilen ve üçüncü kişilere ait sitelere ait bağlantıların Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’ya ait web ağının dışında olması halinde, Şipşak32.com | Isparta Sanal Market, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ve bu sitelerde sonradan oluşabilecek herhangi bir değişiklikle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

18 yaşından küçüklerin, Şipşak32.com | Isparta Sanal Market’e ait web sitelerini velileri veya vasilerinden izin almaksızın kullanmalarından, bu sitelere bilgi sunmak, üye olmak, form doldurmak gibi işlemlerde bulunmalarından Şipşak32.com | Isparta Sanal Market sorumlu tutulamaz.

 

Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.(Şuan Aktif Değil)

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3)Sipariş Tesliminde Nakit olarak, ürünleriniz belirttiğiniz adrese getirildiğinde sepet tutarını nakit olarak yapabilirsiniz. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde veya eksik, hatalı ürün neden veya nedenleri ile ödemeniz gereken tutar değişebilir. Sipariş verirken açıklama kısmına para üstü olacaksa lütfen belirtiniz.

 

4) Sipariş Tesliminde Kredi Kartı İle (Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme), ürünleriniz belirttiğiniz adrese getirildiğinde sepet tutarını getirdiğimiz pos cihazı ile kredi kartınızla tek çekim olarak yapabilirsiniz. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde veya eksik, hatalı ürün neden veya nedenleri ile ödemeniz gereken tutar değişebilir. Para iadesi yapılacaksa kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

5) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Şipşak32.com | Isparta Sanal Market üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

6) Teslimat

Teslimat yöntemimiz sadece kendi kuryelerimiz ile olup, Isparta İli Merkez İlçesine yapılmaktadır. Başka İl veya İlçeden Yapılan siparişler iptal edilecektir. Teslimat ücreti gönderim bölgelerine göre değişiklik göstermekte olup,200TL üzeri siparişlerde ücretsizdir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün içinde kuryelerimize teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kurye teslim süresi 3 gündür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Isparta İli Merkez İlçesi merkezli şirketimizden ürünler kendi kuryelerimiz ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra gün içinde kuryelerimize teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

 

7) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresi ve telefon numarasının geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kurye yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kuryemize tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kuryenin görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@sipsak32.com e-posta adresinden veya +905411023232 nolu telefon ile bize bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır.şipşak32.com'u kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.
cookie policy.
Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Resim
 • Stok Kodu
 • İnceleme
 • Tutar
 • Stok Durumu
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete Ekle
 • Açıklama
 • İçerikler
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Ek Bilgi
 • Nitelikler
 • Özel Nitelikler
 • Özel Alanlar
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıyı tıklayın
Karşılaştır